Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skyth

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
skyth [2015/09/24 03:59]
Šaman
skyth [2015/10/03 03:50] (aktuální)
Řádek 21: Řádek 21:
 Když pak jedna z řádových sester, paladinka [[arien|Arien]] najímala žoldáky na průzkumnou výpravu, Nena se přihlásila a Skyth nechtěl zůstat sám, tak se přidal taky. Křemil a Isabela též. Když pak jedna z řádových sester, paladinka [[arien|Arien]] najímala žoldáky na průzkumnou výpravu, Nena se přihlásila a Skyth nechtěl zůstat sám, tak se přidal taky. Křemil a Isabela též.
  
-S paladinkou prožili mnohá dobrodružství. Když procházeli barbarským územím, tak tlupa kragů unesla Nenu. Skyth prohlásil, že sestru zachrání, nejprve ale Arien dostane do postele. To se mu ale nikdy nepodařilo a tak utápěl spolu s Křemilem svůj žal v barbarském kvasu.+S paladinkou prožili mnohá dobrodružství. Když procházeli barbarským územím, tak tlupa kragů unesla Nenu. Skyth prohlásil, že sestru zachrání, nejprve ale Arien dostane do postele. To se mu nikdy nepodařilo a tak utápěl spolu s Křemilem svůj žal v barbarském kvasu.
  
 Družina se definitivně rozpadla, když paladinka odešla ve stopách kragů a Křemil opojený kvašeným kozím mlékem předváděl ohnivou show a přitom utrpěl těžké popáleniny. Skyth s Isabelou se vrátili do Breny, kde Skyth zůstal a kejklířka pokračovala dál. Skyth se pravděpodobně stal jedním z přístavních žebráků. Družina se definitivně rozpadla, když paladinka odešla ve stopách kragů a Křemil opojený kvašeným kozím mlékem předváděl ohnivou show a přitom utrpěl těžké popáleniny. Skyth s Isabelou se vrátili do Breny, kde Skyth zůstal a kejklířka pokračovala dál. Skyth se pravděpodobně stal jedním z přístavních žebráků.
skyth.txt · Poslední úprava: 2015/10/03 03:50 (upraveno mimo DokuWiki)