Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


rhesa

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
rhesa [2015/10/03 03:50]
127.0.0.1 upraveno mimo DokuWiki
rhesa [2016/01/02 00:22] (aktuální)
Šaman
Řádek 23: Řádek 23:
 Jako mola pak vládla celé nekropoli, kterou se předtím snažila zničit. Terorizovala okolí, létala v noci na svých blanitých křídlech krajem a hledala oběti, které pak vysávala. Jako mola pak vládla celé nekropoli, kterou se předtím snažila zničit. Terorizovala okolí, létala v noci na svých blanitých křídlech krajem a hledala oběti, které pak vysávala.
  
-Když dostatečně posílila, začala dostávat úkoly. Nejprve měla najít elfí bardku [[layla|Laylu]]. Objevila ji ve starém [[vranov|hradu severně od Karkasu]]. Během několika nocí zardousila všechny živé stráže a vytvořila z nich své zombie. Když byla Layla jediná živá v celém hradu, provedla mola rituál vyvolání Hrůzného stínu. Ten uvěznil Laylu ve věži a mole pak přikázal napsat a doručit dopis [[vlad z tarpaku|hraběti Vladovi z Tarpaku]].+Když dostatečně posílila, začala dostávat úkoly. Nejprve měla najít elfí bardku [[leyla|Leylu]]. Objevila ji ve starém [[vranov|hradu severně od Karkasu]]. Během několika nocí zardousila všechny živé stráže a vytvořila z nich své zombie. Když byla Leyla jediná živá v celém hradu, provedla mola rituál vyvolání Hrůzného stínu. Ten uvěznil Laylu ve věži a mole pak přikázal napsat a doručit dopis [[vlad z tarpaku|hraběti Vladovi z Tarpaku]].
  
 Největší hrozbou pro molu představovaly její bývalé řádové sestry, konkrétně paladinka [[arien|Arien]],​ která ji našla a svedla s ní boj. Mola paladinku nedokázala porazit, ale ani Arien nechtěla zabít bývalou sestru. Pomocí své Hvězdy uvěznila nestvůru v její kobce a zkoušela zlomit její proměnu. V tom jí nakonec zabránil upír, který začal nekropoli pravidelně navštěvovat. Arien byla uvězněna v kobce a po týdnech strádání přenesla svoji duši do Hvězdy a sama spáchala sebevraždu. Největší hrozbou pro molu představovaly její bývalé řádové sestry, konkrétně paladinka [[arien|Arien]],​ která ji našla a svedla s ní boj. Mola paladinku nedokázala porazit, ale ani Arien nechtěla zabít bývalou sestru. Pomocí své Hvězdy uvěznila nestvůru v její kobce a zkoušela zlomit její proměnu. V tom jí nakonec zabránil upír, který začal nekropoli pravidelně navštěvovat. Arien byla uvězněna v kobce a po týdnech strádání přenesla svoji duši do Hvězdy a sama spáchala sebevraždu.
rhesa.txt · Poslední úprava: 2016/01/02 00:22 autor: Šaman