Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nena

Nena

Dcera hostinského z jedné zapadlé vesnice v Brenském vévodství.

Sestra Skytha a jeho pravý opak. Zatímco Skyth byl lenoch a pecivál, Nena byla rázná, silná a odvážná. Ráda se toulala po lese a zásobovala otcův hostinec zvěřinou.

Když jeden podezřelý cizinec odešel bez zaplacení a s ním zmizel i obsah hostinského pokladnice, tak se spolu se Skythem vydala v jeho stopách. Nakonec ho dopadli a většinu peněz získali zpátky.

Když už byli tak daleko od domova a jen kousek od Breny, tak se zašli podívat do města. Na nástrahy přístavního města ale nebyli připravení. Nena se hned první noc ztratila s jedním hodným pánem, který jí kupoval pití a Skyth se vydal zkoušet zlodějské triky do přístavní krčmy. Ráno ho našla napůl utopeného u přístavního mola. Byl potlučený, neměl ani vindru a chybělo mu několik zubů.

Při cestě zpátky se ubytovali ve vesnici, která byla přepadená kragy. Spolu s potulnou kejklířkou Isabelou a několika přeživšími rodinami se na zimu uchýlili do kláštera Jitřenky.

Když pak jedna z řádových sester, paladinka Arien najímala žoldáky na průzkumnou výpravu, Nena se přihlásila.
S paladinkou prožila mnohá dobrodružství.

Když procházeli barbarským územím, Nena vyrazila na lov a byla přepadená tlupou kragů. Pravděpodobně ji odvlekli do barbarské nekropole, aby z ní mohl Stín svořit nemrtvou nestvůru.

Hráčka
Ela v kampani ztracené kněžky.
nena.txt · Poslední úprava: 2015/10/03 03:50 (upraveno mimo DokuWiki)