Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


kragove

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
kragove [2015/09/17 03:50]
Šaman
kragove [2015/10/03 03:50] (aktuální)
Řádek 12: Řádek 12:
 Jejich šamani znají byliny a bobule, které na několik hodin způsobí bojové šílenství. Kragové po nich zcela ignorují zranění, bolest, hlad, nebo únavu. Pro kohokoliv jiného jsou však jedovaté a způsobují několikahodinové křeče, zvracení a halucinace. Jejich šamani znají byliny a bobule, které na několik hodin způsobí bojové šílenství. Kragové po nich zcela ignorují zranění, bolest, hlad, nebo únavu. Pro kohokoliv jiného jsou však jedovaté a způsobují několikahodinové křeče, zvracení a halucinace.
  
-Kragové původně žili jen na severu ostrova FIXME (název), ale [[hruany ​stin|Hrůzný stín]] je ovládl a použil jako první válečníky k naplnění plánů svého pána. Kragové terorizovali Brenské vévodství,​ přepadali vesnice a karavany, unášeli ženy a pobíjeli všechny ostatní. Nejvíce jich bylo při [[oblehani breny|obléhání Breny]], kde tvořili asi třetinu celé útočící armády.+Kragové původně žili jen na severu ostrova FIXME (název), ale [[hruzny ​stin|Hrůzný stín]] je ovládl a použil jako první válečníky k naplnění plánů svého pána. Kragové terorizovali Brenské vévodství,​ přepadali vesnice a karavany, unášeli ženy a pobíjeli všechny ostatní. Nejvíce jich bylo při [[oblehani breny|obléhání Breny]], kde tvořili asi třetinu celé útočící armády.
  
 Po obléhání už nebyli potřeba. Stín měl již dost nemrtvých otroků, kteří poslouchali ochotněji a spolehlivěji,​ než tupí kragové. Z těch se staly potulné tlupy banditů a nájezdníků,​ které loupily na vlastní pěst. Po obléhání už nebyli potřeba. Stín měl již dost nemrtvých otroků, kteří poslouchali ochotněji a spolehlivěji,​ než tupí kragové. Z těch se staly potulné tlupy banditů a nájezdníků,​ které loupily na vlastní pěst.
kragove.txt · Poslední úprava: 2015/10/03 03:50 (upraveno mimo DokuWiki)