Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


damian

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
damian [2017/06/09 19:03]
Šaman
damian [2019/02/21 00:17] (aktuální)
Šaman
Řádek 12: Řádek 12:
 Damián je pohřben v malé kamenné mohyle na kraji Hvozdu - opřený o mladý javor. Damián je pohřben v malé kamenné mohyle na kraji Hvozdu - opřený o mladý javor.
  
 +----
 Dísa se časem vrátila na místo bratrova hrobu a zjistila, že javor velmi rychle roste a v ševelení jeho listů dokázala rozeznat Damiánův šepot. Dísa se časem vrátila na místo bratrova hrobu a zjistila, že javor velmi rychle roste a v ševelení jeho listů dokázala rozeznat Damiánův šepot.
  
 ---- ----
-{{ :​dryada.jpg?​direct&​300|}} +{{ :​dryada.jpg?​direct&​300|}}Během dobrodružství u druidů potkala Dísa dryádu, která ji obviňovala z toho, že byla příčinou Damiánovy smrti. Ukázalo se, že Damián a dryáda spolu měli velmi blízký vztah.
-Během dobrodružství u druidů potkala Dísa dryádu ​FIXME, která ji obviňovala z toho, že byla příčinou Damiánovy smrti. Ukázalo se, že Damián a dryáda spolu měli velmi blízký vztah.+
 Dísa naučila dryádu naslouchat písni stromů a rozeznat Damiánův hlas. Ta se pak vydala za hlasem svého milence a našla jej vtěleného do mladého javoru… Dísa naučila dryádu naslouchat písni stromů a rozeznat Damiánův hlas. Ta se pak vydala za hlasem svého milence a našla jej vtěleného do mladého javoru…
damian.1497027785.txt.gz · Poslední úprava: 2017/06/09 19:03 autor: Šaman